FAQ

Jakimi metodami można dokonać płatności w serwisie BusinessBay?

Przyjmujemy płatność online za pomocą serwisu Przelewy24, PayU (przelew online, karta kredytowa), PayPal oraz za pomocą Bitcoina przy użyciu systemu InPay.

Czy na zakupione szkolenia, kursy i inne oferowane produkty otrzymam fakturę VAT?

Tak, na wszystkie nasze produkty wystawiamy fakturę VAT.

Czy podając moje dane osobowe przy rejestracji lub podczas płatności na stronie BusinessBay są one bezpieczne?

Tak, wszystkie Twoje dane są chronione i bezpieczne. Połączenie na naszej stronie jest szyfrowane i potwierdzone certyfikatem SSL, natomiast dane przetwarzane są zgodnie z zaleceniami Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (RODO).

Jak udostępniane są pliki, które zakupiłem/am?

Kursy w formie plików tekstowych, pdf, audio, video itp. są przesyłane na adres e-mailowy podany w zamówieniu lub są udostępniane na platformie e-learningowej, do której otrzymujesz dostęp od razu po opłaceniu zamówienia.

Inne formy szkolenia, które wymagają umówienia się na konkretny termin, realizowane są po kontakcie z nami i omówieniu szczegółów poprzez adres e-mailowy: kontakt@businessbay.pl

Wykupiłem kurs z dostępem do grupy. Jak do niej dołączyć?

Po wykupieniu kursu powinieneś otrzymać automatycznego maila z instrukcjami, jak włączyć dany kurs.

Jeśli wykupiłeś opcję z dostępem do grupy, link do niej znajdzie się w pierwszej lekcji kursu.

Wykupiłem dostęp do grupy BusinessBay, co dalej?

Po wykupieniu dostępu powinieneś otrzymać automatycznego maila z instrukcjami.

Jeśli go jednak nie otrzymasz, wystarczy że odezwiesz się do nas na nasz adres mailowy: kontakt@businessbay.pl i potwierdzisz swój mail, na który będziemy mogli wysłać Ci zaproszenie do dołączenia do naszej grupy w aplikacji Slack.

Grupę można przeglądać i korzystać z niej dowolnie za pomocą aplikacji Slack ściągniętej na telefon i/lub komputer oraz bez ściągania aplikacji, dzięki przejściu na odpowiedni adres www w przeglądarce.