O nas

Nazywam się Kajetan Hübner (click).

W 2015 r., postanowiłem na własną edukację i zainteresowałem się inwestowaniem, ściślej mówiąc - odpowiednim podejściem do finansów. Być może dlatego, że moim ostatnim zajęciem, przez 2 lata była praca w zakładzie pogrzebowym, do którego zdecydowałem się pójść, by móc zarabiać trochę więcej niż moi rówieśnicy... Łatwo się domyślić, że nie do końca mi to pasowało i m.in. dlatego postanowiłem coś zmienić.

Śledząc jednocześnie amerykański rynek "social media", od dawna czerpię wzorce od najlepszych osób w branży marketingu, kreowania wizerunku i stosowania dźwigni finansowej.

Na początku 2016 r. postanowiłem działać - szukałem możliwości, pytałem, zagadywałem. Wreszcie trafiłem na kogoś, komu pomogłem w stworzeniu i rozreklamowaniu sklepu internetowego - dzisiaj dobrze prosperującego. 
Później założyłem własną firmę, a także swój brand, a w zaledwie 9 miesięcy w roku 2017 udało mi się wypracować przychód na poziomie ok. +2658% licząc od kwoty startowej.
W jeden dzień zrobiłem obrót na ponad 50 tysięcy złotych, zachowując w kieszeni ponad 70% tej kwoty, a w najlepszy miesiąc w moim życiu zarobiłem prawie 400 tysięcy złotych.

Sukcesów zaczęło przybywać i w 2019 roku otworzyłem kolejną firmę w Polsce - agencję reklamową @bbaymedia (www.bbaymedia.com)

Obecnie posiadam szerokopojętą wiedzę w zakresie kryptowalut, technologii rozproszonych rejestrów, sklepów internetowych, branży e-commerce, inwestowania i dywersyfikacji środków, social media czy szeroko pojętego marketingu.

Wiedzę tę dalej poszerzam i przekazuję od ponad 4 lat, co przełożyło się na uwolnienie setek osób od pracy na przysłowiowym etacie, pomoc w rozkręceniu ich przedsiębiorstw i nawiązanie dużej liczby wartościowych kontaktów.

Wiele z tych osób do dziś współpracuje ze mną tworząc BusinessBay, a niektórych kursantów zatrudniłem w agencji reklamowej @bbaymedia.